příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

LDT Domašov 2018

příměstské tábory Ostrava4. ročník letního dětského tábora v Bělé pod Pradědem - Domašově pod hlavičkou Rozjeď se proběhne v termínu 11. - 19. 8. 2018. Kapacita tábora je 72 dětí a letos jsme si pro děti připravili CTH Pevnost Boyard.

 

Již 4. rokem pojedeme jakožto partička dobrodružně naladěných lidí prožít nejkrásnějších 9 dní v roce do CHKO Jeseníky a budeme se snažit předat všem dětem to nejlepší, co v nás je a zpříjemnit jim letní prázdniny hrami, soutěžemi a vším možným. Jak již je naší výsadou, děti se u nás rozhodně nenudí a držíme se hesla "Baví nás bavit Vaše děti". Zakládáme si na tom, že jsme opravdový tábor, kde děti spí ve stanech s podsadou a dodržují táborový režim. 

Pro letošní rok pro děti připravujeme celotáborovou hru (CTH) na téma Pevnost Boyard! Cena tábora je 3.500 Kč a zahrnuje dopravu, stravu 5x denně, program, nocleh a skvělé zážitky během letních prázdnin ;-). Tábor je určen pro děti ve věku 7 - 16 let.

 

V případě, že byste se chtěli o našem táboře dozvědět více, podívejte se na stránku www.rozjedse.cz/stanovy-tabor,kde uvedené k táboru veškeré informace. Registrace na tábo probíhá výhradně přes online formulář na stránce www.rozjedse.cz/prihlaska

Fotky z minulých let naleznete na našem soc. profilu na facebooku www.facebook.com/Rozjedse.

Budeme se těšit na Vaše děti.

Za kolektiv vedoucích letního tábora Domašov.

Adam Fiala - Hlavní vedoucí tábora

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.