příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Příměstské tábory Ostrava 2015

aktualita primestske taboryPřipravujeme pro Vás 3. ročník příměstských táborů v rámci projektu Prázdniny v Ostravě. Můžete se těšit na několik novinek v podobě nových aktivit a her, ale především na téměř stejný tým lidí jako v minulém roce!

Letos to bude potřetí, co se budeme starat o Vaše děti během letních prázdnin. Naše lokality pro příměstské tábory zůstavají stejné jako v minulých letech. Máme připraveno celkem 16 turnusů, 8 turnusů v Ostravě - Porubě, 5 turnusů v Ostravě - Bělském lese, 3 turnusy v Moravské Ostravě. 

Cena je stanovena na 1.600 Kč při registraci do 31. 3. 2015. Při registraci po uvedeném datu je cena 1.800 Kč. V ceně tábora je zahrnutá strava (dopolední svačina a oběd), pitný režim, nájem, program, instruktoři, doprava (mimo MHD)/vstupy v rámci celodenních výletů, vybavení a odměny.

Veškeré aktuální informace vč. online přihlášky budou k dispozici na stránce www.prazdninyvostrave.cz od konce ledna.

 

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.