příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Stanový tábor 2015

Stanový tábor DomašovNa letošní rok jsme si pro Vaše děti připravili premiéru v podobě letního dětského tábora v pohoří Jeseníky. Pokud máte zájem o to, aby se Vaše dítě s námi vydalo na 9 denní stanový tábor do krásného prostředí v CHKO Jeseníky, tak čtěte dále.

V termínu 15. 8. - 23. 8. 2015 máme pro děti připravený tábor, na který budou dlouho vzpomínat. Pokud preferujete tábor, kde děti budou během 9 dnů hrát plno her, soutěží a mnoho dalšího v podobě nočních her, celodenního výletu a zajímavých aktivit, tak jste na správné adrese. 

Téma letošní celotáborové hry jsou Indiáni. Více informací o našem stanovém táboře se dozvíte na www.rozjedse.cz/stanovy-tabor.

Online přihláška je k dispozici na www.rozjedse.cz/prihlaska. Přihlašovat můžete děti již nyní. Kapacita tábora je omezena na 60 dětí ve věku 7 - 15 let.

Těšíme se na případné shledání.

Tým Rozjeď se

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.