příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Atletický kemp 2015

Atletický kemp OstravaDobrá zpráva pro všechny, kteří podporují atletiku. I v roce 2015 proběhne letní atletický kemp za podpory klubu Atletika Poruba. Zúčastnit se ho budou moci všechny děti, které chtějí na sobě pracovat a rozvíjet svou fyzickou kondici!

Atletického kempu se mohou zúčastnit děti ve věku 8 - 12 let.  Tento kemp je určený pro všechny zájemce nejen z řad atletů, kteří trénují během roku v oddílu, ale také pro děti, které baví sport.

Pro děti bude připraven pestrý program, který bude zaměřen především na rozvoj fyzické kondice. 1x denně proběhne atletický trénink pod vedením kvalifikovaných atletických trenérů z klubu Atletika Poruba. Během dne povedou kemp lidé, kteří se aktivně věnují atletice a především mají zkušenosti s dětmi z různých akcí.

Zázemí nám poskytne ZŠ Porubská 832 a většina programu bude probíhat na atletickém hřišti za školou nebo v lesoparku Myslivna. 

Online přihláška bude k dispozici na stránkách www.prazdninyvostrave.cz

Termín kempu: 24. 8. - 28. 8. 2015 vždy od 7:30 hod. do 16:30 hod.

Cena: 1600 Kč při registraci do 31. 3. 2015, při registraci po uvedeném datu je cena 1800 Kč - cena zahrnuje vše mimo jízdenky MHD (v případě přesunu do lesoparku Myslivna)

Kapacita: 30 dětí (ročník 2007 a starší), pozn.: kemp se uskuteční v případě, že bude alespoň 10 dětí

Vedoucí kempu: Adam Fiala a Jan Horňák

 

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.