příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Léto za dveřmi?

aktualita rozjed sePřestože se to tak na první pohled nemusí zdát, léto se blíží závratnou rychlostí. Pro děti to je jedna z nejlepších zpráv, blíží se totiž doba, kdy nemusí chodit do školy a mohou si užívat volna. Je to ale tak perfektní i pro Vás?

Vy, rodičové bohužel žádné prázdniny nemáte a dovolená vám pokryje sotva čtvrtinu těchto dvou dlouhých měsíců. Tak jak tedy zařídit, aby děti měly opravdu krásné a nezapomenutelné léto plné zážitků? Jak se postarat o to, aby trávily čas se svými vrstevníky a ne s postavami na počítačových monitorech? Nemějte starosti, my vše zařídíme za Vás.

Letos pořádáme již 3. ročník příměstských táborů v Ostravě a to hned na 3 lokalitách. Bělský les, kde nám základnou bude jako v minulém roce ZŠ Dvorského, Poruba, kde nám zázemí poskytne ZŠ Porubská 832 stejně jako v předchozích letech, Moravská Ostrava, kde budeme využívat sportovní areál Varenská a letos také poprvé využijeme prostory na ZŠ Ostrčilová. Tábory proběhnou v několika termínech:

 Poruba   Bělský les  Moravská Ostrava  Moravská Ostrava 
 ZŠ Porubská 832  ZŠ Dvorského  areál Varenská  ZŠ Ostrčilova
 6. 7. - 10. 7.   6. 7. - 10. 7.  13. 7. - 17. 7.  10. 8. - 14. 8.
 13. 7. - 17. 7.  13. 7. - 17. 7.  20. 7. - 24. 7.  
 20. 7. - 24. 7.   20. 7. - 24. 7.  27. 7. - 31. 7.  
 27. 7. - 31. 7.   3. 8. - 7. 8.    
 3. 8. - 7. 8.  10. 8. - 14. 8.    
 10. 8. - 14. 8.      
 17. 8. - 21. 8.      

I když je teprve duben, tábory se rychle plní, takže pokud svým ratolestem chcete dopřát bohatý program na našem táboře a společnost dalších dětí, neváhejte a přihlaste své děti v čas. V tuto chvíli je přihlášeno cca. 170 dětí. Přihlášku naleznete na našich stránkách www.prazdninyvostrave.cz v sekci přihláška.

příměstský tábor Ostrava  příměstské tábory Ostrava 

Příměstské tábory jsou perfektním řešením pro letní prázdniny. Děti se vždy schází v čase od 7:30 do 8:00 hod.. Od 8 hod. začíná organizovaný program, který je plný her, soutěží, kreativních činností a legrace. Program probíhá v závislosti na počasí buďto v prostorách škol (tělocvičny, školní hřiště) nebo v blízkém lesoparku či parku, záleží, na kterou lokalitu své dítě přihlásíte. Hry jsou postavené tak, aby si je užily jak mladší děti, tak i děti starší, přičemž některé z her probíhají v týmech, kdy se děti naučí spolupracovat s ostatními a jiné jsou zase postavené na tom, že každý hraje sám za sebe a děti si tak mohou vyzkoušet své síly a možnosti. V případě nepříznivého počasí máme vymyšlenou tzv. „mokrou variantu“, takže se nemusíte bát, že by se v takovém případě děti nudily.

V 10 hod. je prostor pro svačinu, která je zahrnuta v ceně tábora stejně jako oběd, který probíhá od 12:45 do 13:30. Poté mají děti volnější program, aby si po obědě odpočinuly. Kolem 14 hodiny začíná opět organizovaný program. Od 16:00 do 16:30 si své děti vyzvednete a můžete s nimi strávit zbytek dne. 

Pokud Vás náš tábor zaujal a máte zájem přihlásit své děti, navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací, včetně již zmiňované online přihlášky.

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.