příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Indiánem na 9 dní

uvodni indianem 9 dniI když Vás to možná ani nenapadlo, léto se blíží závratnou rychlostí a s ním i dětmi nejoblíbenější část roku – letní prázdniny. Máte už promyšlený program, ale pořád Vám chybí pro děti něco dobrodružného?

 

Nebo naopak stále nevíte, jak dětem naplánovat léto tak, aby se nenudily? Potom byste měli zvážit, zda právě Vašemu dítěti nedopřejete perfektních 9 dní v krásné přírodě CHKO Jeseníky.

Letos pořádáme premiérový a legendární ročník letního stanového tábora, který se ponese v duchu indiánů. Ovšem to, že se jedná o premiérový ročník, neznamená, že i vedoucí budou mít svou premiéru. Právě naopak, všichni vedoucí, kteří budou pečovat o vaše ratolesti, jsou lidé, kteří mají s touto funkcí několikaleté zkušenosti a táborů se účastnily taky jako děti od brzkého věku. Někteří vedou taky pohybové aktivity pro děti během celého roku. Jiní jsou úžasní rodičové, kteří chtějí zábavu dopřát nejen svým dětem. Můžete si tedy být jistí, že o vaše děti bude perfektně postaráno.

Pojďme si tedy představit, jak vypadá den na takovém táboře. Ráno v 7:00 hod. mají děti budíček a hned v 7:05 hod. se jdeme všichni společně protáhnout na rozcvičku, která je přizpůsobená dětem všech věkových kategorií. Hned po skončení rozcvičky následuje ranní hygiena a příprava na snídani, která je od 8:00 hod.. Děti se nají a poté mají prostor na úklid svých stanů. Když jsou všechny tyto ranní činnosti dokončené, je načase odstartovat dopolední přísun her a zábavy, protože to je důvod, proč na táboře jsme. V 10:30 hod. následuje svačinka a poté se opět pokračuje v návalu zábavy. Od 12:45 je čas na oběd, který postupně přejde v odpolední klid, ten trvá do 15:00 hod.. Jelikož dětem v odpoledním klidu, kdy mají samozřejmě volnou zábavu, vyhládne, následuje po odpoledním klidu další svačina a potom hurá do lesa na další bezvadné hry a soutěže. Odpolední program končí v 17:30 a v 18:00 následuje vydatná večeře. Večerní program je různý, některé večery strávíme u táboráku, jiné hraním her, hraním na kytaru a zpíváním. Těšit se můžete taky na noční hry. Ve 21:00 je čas na večerní hygienu a ve 21:30 alou na kutě. Co se týká nočních her, nemusíte se bát, pokud je vaše dítě malé a na noční hru se bude bát jít, nikdo jej do ní nebude nutit. Noční hry jsou dobrovolné. Název noční hra, ale neznamená, že budeme čekat do půlnoci, abychom si zahráli nějakou hru. Počkáme pouze do setmění, což v srpnu může být kolem 9 nebo 10 hodiny. V případě, že se hraje noční hra, je samozřejmě posunutý i budíček. Během celého tábora budeme mít taky jeden celodenní výlet, aby děti měly možnost poznat nedaleké okolí tábora a užily si taky trochu jiný druh zábavy. Co se týká her během letního tábora, některé se hrají po oddílech, některé hraje každý sám za sebe a jindy zase děti bojují proti vedoucím. Táborníci budou rozdělení do 5 - 6 oddílů kdy v každém oddíle budou dva vedoucí. Ubytováni budou ve stanech s podsadou a to po dvou.

Pokud se Vám líbí představa, že Vaše děti budou mít možnost zažít perfektních 9 dní plných her v krásné přírodě, tak neváhejte a přihlaste je včas, nyní je přihlášeno cca. 45 dětí, přičemž kapacita našeho tábora je 60. Své děti můžete přihlásit přes naše webové stránky www.rozjedse.cz/prihlaska.

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.