příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Příměstský tábor Ostrava

tabor primestskyStále hledáte vhodný program na prázdniny pro Vaše děti? Nechtěli byste, aby děti strávily dny v ulicích či za počítači, zatímco vy byste byli v práci? Máme pro Vás řešení. Zkuste naše příměstské tábory a budete překvapeni!

Letošní rok již po 3. organizujeme příměstské tábory pro děti z Ostravy a okolí. Tábory probíhají v Porubě, Bělském lese a Moravské Ostravě. Aktuálně máme přihlášených přes 320 dětí a vybrané termíny hlásí TOP stav. Těší nás Váš zájem a věřte, že uděláme maximum pro to, aby děti byly jako v předešlých letech maximálně spokojené.

Časté dotazy od Vás jsou např.: 1. Kdo se o děti stará? 2. Jaký je program? 3. Jaká je cena a co všechno zahrnuje? 4. Máte zkušenosti s podobnou akcí?

Pěkně postupně...

1. Tým lidí, který prochází určitým výběrovým řízením na danou pozici. Jsou to lidé, kteří buď mají zkušenosti s podobným typem táborů, nebo aktivně pracují s dětmi během školního roku. Tito lidé jsou schopni odevzdat během 5 dnů maximum pro to, aby děti byly spokojené.

2. Díky naším zkušenostem z klasických letních táborů s CTH (celotáborová hra) hrajeme s dětmi nesčetně mnoho her. Program probíhá v lesích, parcích, na sportovním hřišti nebo v tělocvičnách. Dále se snažíme umístit do programu pohybové hry a tradiční sportovní aktivity. Děti mají možnost si vyzkoušet i aktivity, ke kterým nemají běžné přístup - bungeerunning, lukostřelba, speedminton, slackline atd.

Jednou v týdnu se jezdí i na celodenní výletu buď do přírody, nebo na místa, které jsou pro děti atraktivní.

fotka tabory

3. Cena za naše příměstské tábory je stanovena na 1800 Kč a zahrnuje i svačinu a obědy. Více na stránce www.rozjedse.cz/primestske-tabory/cena-tabora

4. Organizujeme již 3. ročník příměstských táborů a za uplynulé ročníky se u nás vystřídalo přes 400 dětí. Mnoho z nás jezdilo již od utlého věku na různé typy táborů a akce pro děti jsou pro nás srdeční záležitostí.

Těšíme se na případné shledání s Vámi a Vašimi dětmi.

Rozpis termínů a přihlášku naleznete na stránce www.rozjedse.cz/primestske-tabory

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.