příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

LDT Domašov 2017

příměstské tábory OstravaLetošní rok se již potřetí uskuteční letní dětský tábor v Bělé pod Pradědem - Domašově, a to v termínu 12. - 20. 8. 2017. Zbývá posledních 15 volných míst. Pokud máte zájem přihlásit dítě, pospěšte si!

 

Jste nadšenci přírody a táboření? Jezdili jste jako děti na stanové tábory, kde jste neměli elektřinu, žádný styk s civilizací a jediné co bylo Vaší náplní bylo to, že jste hráli celotáborovou hru, užívali si pobyt v přírodě a poznali mnoho skvělých lidí, s kterými se bavíte do teď? Tak o tom jsou letní dětské tábory!

My již 3. rokem budeme organizovat stanový tábor a pro letošní rok připravujeme CTH Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky. Cena tábora je 3200 Kč a zahrnuje dopravu, stravu 5x denně, program, nocleh a skvělé zážitky během letních prázdnin ;-).

V případě, že byste se chtěli o našem táboře dozvědět více, podívejte se na stránku www.rozjedse.cz/stanovy-tabor,kde uvedené k táboru veškeré informace. Registrace na tábo probíhá výhradně přes online formulář na stránce www.rozjedse.cz/prihlaska

Fotky z minulých let naleznete na našem soc. profilu na facebooku www.facebook.com/Rozjedse.

Budeme se těšit na Vaše děti.

Za kolektiv vedoucích letního tábora Domašov.

Adam Fiala - Hlavní vedoucí tábora

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.