příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

O nás

Rozjeď se z.s. – jsme mladý tým, který svou práci dělá srdcem. Našim cílem je poskytování mimoškolních aktivit pro děti a mládež především z Ostravy a okolí. Práci provádíme zodpovědně se smyslem pro detail. Za uplynulé roky jsme zorganizovali 5 ročníků příměstských táborů v Ostravě, kde se nám vystřídalo přes 1500 dětí a jeden ročník příměstských táborů ve Frýdku - Místku. Zakládáme si na tom, abychom ke každému klientovi přistupovali individuálně. Již od roku 2015 jezdíme každoročně do Bělé pod Pradědem - Domašova, kde každoročně plníme sny 72 dětem na letním stanovém táboře. Naše práce zkrátka dává smysl.

Krátké shrnutí toho, co děláme:

Příměstské tábory, letní stanový tábor, jednodenní akce pro děti, víkendové pobyty, sportovní pobyty, kulturní akce.

Náš tým:

Rozjeď se

Chtěli byste se zapojit do našeho týmu vedoucích? Máte rádi pohyb, zábavu, a především děti? Pokud jste si na všechno řekli ano, tak pokračujte dále… Pošlete nám životopis a další informace, kde uvedete, proč u nás chcete pracovat. Preferujeme lidi, kteří jsou zodpovědní, mají zkušenosti z podobných akcí a především lidi, kteří mají nadšení do práce!

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.