příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Příměstské tábory

Chcete dopřát Vašim dětem o prázdninách zábavu a zároveň si odpoledne děti vyzvednou a strávit s nimi příjemně zbytek dne? Nechte všechny starosti na nás. My se o Vaše děti postaráme zábavnou formou a každý den prožijí spoustu krásných okamžiků.

Od roku 2013 pro Vás máme v době prázdnin připravený příměstský tábor plný zábavných her, netradičních aktivit, sportovních soutěží a tematické CTH (celotáborová hra). V programu se zaměřujeme především na pohybové hry, kde se všechny děti aktivně zapojují. Jeden den v týdnu je připravený celodenní výlet buď do přírody, nebo na kulturně zajímavá místa s přidanou hodnotou.

příměstský tábor Ostrava příměstské tábory Ostrava

Táboru se mohou zúčastnit všechny děti ve věku 6 – 12 let, které jsou z Ostravy a okolí. Za uplynulé 4 ročníky se táborů zúčastnilo přes 1000 dětí. 

Táborové turnusy probíhají v Ostravě – Porubě, Ostravě – Bělském lese a Moravské Ostravě a to vždy v čase od 7.00 hod. do 16.30 hod. Obědy jsou zajištěny v blízkosti konání příměstského tábora v restauračních zařízeních.  

O děti se bude starat zkušený tým vedoucích. Většina vedoucích se buď zúčastnila projektu v předešlých letech, nebo vedou kroužky či jiné aktivity pro děti během školního roku. Na naše vedoucí byly v uplynulých letech především pozitivní reakce. Hodnocení vedoucích si můžete přečíst v naší závěrečné zprávě z roku 2014.

příměstský tábor Ostrava pt 4

Cena je stanovena na 1.800 Kč. V ceně tábora je zahrnutá strava* (dopolední svačina a oběd), pitný režim, nájem, program, instruktoři, doprava (mimo MHD)/vstupy v rámci celodenních výletů**, vybavení a odměny. 

*V rámci celodenních výletů není zajištěn oběd. Děti od nás dostávají balíček s ovocem, oplatkem a pitím. Svačinu v podobě toastu, řízku či jiných potravin si na celodenní výlet děti nosí z domů. 

**Záleží na typu výletu, který v daný turnus proběhne. Př.: Pokud je v rámci turnusu naplánovaná návštěva ZOO, je hrazeno vstupné. Pokud je výlet naplánovaný do Beskyd nebo na jiné místo, kde je třeba dojet autobusem či vlakem, je hrazeno jízdné. Případné návštěvy nebo exkurze nad rámec celodenních výletů hradí rodiče – informace zasíláme v předstihu. 

Online přihlášku, termíny příměstských táborů a bližší informace naleznete na naší stránce www.prazdninyvostrave.cz. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na tel. č. 604 281 306.

Přejeme Vám krásný den a budeme se těšit na 5 nezapomenutelných dnů strávených s Vašimi dětmi!

Tým Rozjeď se.  

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.