příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Příměstské tábory Frýdek - Místek

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku jsou dobrodružstvím pro každé dítě. Během 5 dní si dětí zahrají spoustu her a soutěží, podívají se na zajímavá místa a poznají nové kamarády. Zkrátka si užijí část prázdnin naplno.

Hledáte pro své dítě zábavný program? Rádi byste svému dítěti během letních prázdnin dopřáli spoustu zábavy mezi vrstevníky? Máme pro Vás unikátní řešení v podobě příměstských táborů, které doposud ve Frýdku – Místku a okolí nebyly. Přinášíme Vám koncept příměstských táborů, který má již dlouholetou tradici v Ostravě. Děti od pondělí do pátku budou moci zažít dobrodružství v podobě her a soutěží. Pokud nám to počasí dovolí, vydáme se 2x týdně na celodenní výlet do okolní přírody nebo na zajímavá kulturní místa.

Příměstský tábor je alternativou k vícedennímu táboru. Připravený je zábavný program během pracovních dnů vždy od 7.30h. do 16.30h. Naše příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 – 12 let (Táborů se mohou zúčastnit i děti, které v daný rok dosáhnout hranice 6 let.).

Cena 5 denního příměstského tábora

při registraci do 30. 4. 2017 - 1.600 Kč

při registraci od 1. 5. 2017 do 31. 5. 2017 - 1.800 Kč

při registraci od 1. 6. 2017 do 6. 8. 2017 - 2.000 Kč

Termíny příměstský táborů

17. 7. – 21. 7. 2017

24. 7. – 28. 7. 2017

31. 7. – 4. 8. 2017

7. 8. – 11. 8. 2017

Více informací vč. online přihlášky na stránkách www.taboryfm.cz 

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.