příměstské táboryPříměstské tábory

Chcete dítěti dopřát zábavné prázdniny, zatímco vy budete muset být v práci? 

stanový táborStanový tábor

Náš tábor se nachází v CHKO Jeseníky, kde jsou děti 9 dnů v krásné přírodě.

akce pro dětiTábory ve Frýdku - Místku

Příměstské tábory ve Frýdku - Místku během letních prázdnin

Program tábora

9 denní tábor v Bělé pod Pradědem - Domašově se nachází uprostřed lesů, a tudíž se naskýtá možnost dětem zorganizovat hry, o jakých snily už od mala. Pro děti máme každoročně připravené téma celotáborové hry (CTH) v němž se odehrává celý tábor. Děti jsou rozděleny do 6 oddílů. Táborový program je doslova nabitý hrami, soutěžemi a dalšími různými aktivitami. Během tábora máme i hry pro jednotlivce, hry mimo CTH a vždy několik nočních her, které jsou opravdovým zážitkem pro všechny děti. O program se starají zkušení vedoucí, kteří svou práci dělají ve svém volném čase bez nároků na honorář a dělají to proto, že je to baví. Tím, že je práce s dětmi baví, dělají to i srdcem a odrazí se to vždy na programu. Nejsme komerční tábor, jsme opravdový letní dětský tábor, který má svou tradici!

Distancujeme se od moderní doby a vždy chceme dětem ukázat, jak prožít 9 dnů v přírodě bez elektřiny, počítačů a internetu. Náš program pro děti dává smysl, a to zejména díky tomu, že je pečlivě připravován několik měsíců dopředu. Zakládáme si na kamarádském přístupu k dětem, ale vyžadujeme od dětí, aby dodržovaly táborový řád.

Myslíme si, že naší práci děláme výborně, a to díky tomu, že máme každoročně vysokou návratnost dětí a poptávka vždy převyšuje nabídku.

Děti se během tábora mohou těšit na táborový oheň, který je pro mnoho dětí obrovským zážitkem, večery při kytaře, oblíbenou táborovou párty, celodenní výlet do CHKO Jeseníky a mnoho dalšího!

Téma celotáborové hry (CTH) pro rok 2018 je Pevnost Boyard.

Kdybyste váhali, zda přihlásit dítě právě k nám na tábor. Podívejte se na náš profil na soc. síti Facebook www.facebook.com/Rozjedse, kde najdete fotky z uplynulých let a také fotky z našich dalších akcí pro děti.

Režim dne


7.00 budíček

7.05 rozcvička

7.30 umývání, úklid ve stanech

8.00 snídaně

8.45 ranní nástup

9.00 dopolední program

10.30 svačina

10.45 dopolední program

12.50 příprava na oběd

13.00 oběd

13.45 odpolední klid

15.00 svačina

15.15 odpolední program

18.00 večeře

18.45 večerní nástup

19.00 večerní činnost

21.00 osobní hygiena, příprava na večerku

21.30 večerka

 

Náš tým

Zakládáme si na tom, že jsme mladý energický tým lidí, který má smysl pro zodpovědnost. Většina členů má mnoho zkušeností s vedením dětí a mládeže.

Program, aktivity

Program, který probíhá na táborech nebo jiných akcích, tvoříme dlouhodobě dopředu. Máme dlouholeté zkušenosti s programem pro děti a mládež. Zaměřujeme se na pohybové aktivity, které v dnešní době dětem a mládeži chybí. Disponujeme velkým množstvím aktivit, které využíváme na našich akcích a stále se zajímáme o nové trendy.

Působnost

Jsme nezisková organizace z Ostravy. Organizujeme příměstské tábory, akce pro děti a další akce podobného typu. Vrcholem roku je letní stanový tábor v pohoří Jeseníky, kde zábava a dobrodružství je na 1. místě.

Řekli o nás

„Ač mladí vedoucí, měli profi přístup a dokázali děti zabavit a zaujmout. Děti nadšené.“

„Děkuji za svědomitý přístup, jako rodiče jsme měli pocit, že dítě dáváme do dobrých rukou. Velice oceňujeme zasílání kvalitních informací.“

„Dcera byla nadšená, a to je pro mě nejdůležitější. Jen tak dál, děláte to skvěle!“

Tyto webové stránky, jakožto i jejich veškerý obsah, a to včetně obchodní komunikace provozovatele vůči třetím osobám,
je duševním vlastnictvím provozovatele, a jako takové je zakázáno jejich kopírování.