Pobyty pro školy

Škola v přírodě

Chcete vyjet s dětmi na školu v přírodě a chtěli byste pro ně mít skvělý program během celého pobyty? Jste na správné adrese! Máme mnohaletou praxi s dětmi a umíme zorganizovat pro děti skvělé pobyty, na které budou dlouho vzpomínat. Pokud jste učitelem či ředitelem na základní škole, rádi se s Vámi osobně setkáme a probereme Vaši představu ohledně školy v přírodě.

Jsme z Ostravy, ale naše působnost je po celém Moravskoslezském kraji. Organizujeme školy v přírodě na klíč dle Vašich přání. Preferujeme pobyty v přírodě - Jeseníky, Beskydy, Oderské vrchy. Naše školy v přírodě jsou jedinečné tím, že nabízíme pestrý a zajímavý program pro děti. Jsme totiž mladý a kreativní tým lidí, který dětem rozumí.

Při organizaci školy v přírodě na klíč Vám zajistíme vše - dopravu, ubytování, instruktory, program, zdravotníka, stravu 5x denně, pitný režim, spotřební materiál, pojištění.

Každý učitel má jinou představu, a proto pokud máte zájem, tak je nejlepší nás kontaktovat a my připravíme nabídku přímo Vám na míru.

Pokud si školu v přírodě organizujete sami a zvažujete, že byste pro děti chtěli nějaké zpestření pobytu, nabízíme taktéž jednodenní programy. Tyto programy zaručeně děti pobaví a vy si budete moci odpočinout.

Adaptační kurz

Adaptační kurzy jsou ideální volbou pro nově vzniklé kolektivy dětí nebo mládeže. Pokud jste učitelem, mělo by být ve Vašem zájmu, aby se žáci či studenti poznali mimo lavice a vznikly tak hned z počátku pevné vazby nejen mezi nimi samotnými, ale také mezi Vámi a nově vniklým kolektivem. Věřte, že adaptační kurz bude skvělou volbou a nebudete litovat.

Organizujeme adaptační pobyty na míru. Hoďte všechny starosti na nás a nestarejte se vůbec o nic. Pokud byste měli zájem o to, abychom pro Vás připravili adaptační kurz pro Vaši budoucí novou třídu, tak bude ideální se sejít osobně. Vše probereme a připravíme nabídku přímo pro Vás.