Příměstské tábory

Organizujeme příměstské tábory v Ostravě od roku 2013. Každoročně se projektu PRÁZDNINY V OSTRAVĚ účastní přes 600 dětí a to vše zajistí náš tým vedoucích, který sčítá přes 30 lidí.

Jsme tradiční poskytovatel příměstských táborů a naše tábory jsou exkluzivní v tom, že máme promyšlený a zajímavý program pro děti a na našich táborech pracují mladí lidé, které práce s dětmi zkrátka baví.

U nás si můžete vybírat z táborů lezeckých, akčních, sportovních nebo třeba i táborů s IZS. Velkou část táborů tvoří klasické příměstské tábory s celotáborovou hrou. Tábory jsou vhodné pro děti ve věku 6 - 12 let. Organizujeme i několik příměstských táborů pro předškolní děti ve věku 4 - 6 let. Máme každé léto v nabídce přes 20 turnusů.

Příměstské tábory organizujeme v Ostravě - Porubě, Ostrava - Bělském lese, Moravské Ostravě a Slezské Ostravě. 

Každoročně pečlivě připravujeme program a hlavně pravidelně školíme náš tým vedoucích a společně diskutujeme o programu. Vedoucí na táborech PRÁZDNINY V OSTRAVĚ jsou naprosto skvělí lidé.

Více informací o příměstských táborech vč. online přihlášek naleznete na stránce www.prazdninyvostrave.cz.

Řekli o nás

,,Oceňuji strukturu tábora, že se chodí hodně ven, že je načasován, aby odpovídal standardní pracovní době a že je tam i celodenní výlet. Líbila se i celotáborová hra a moc mě potěšila pochvala za chování mého syna na konci, to by nebylo možné, kdyby vedoucí nebyli vstřícní a pozitivní, moc děkuji."

,,Děti to shrnuly jako: líbilo se nám všechno. Milé a kamarádské instruktorky, super výlet a celkově přístup k dětem. Já jako rodič musím také všem poděkovat. Je to náš první tábor s vámi a jsem velmi mile překvapena vašim přístupem jak instruktorů tak projektového manažera pana Fialy. Vše včas komunikováno. Určitě budeme s vámi pokračovat na dalších táborech. Ať už v Porubě, Várenské nebo na hradě. Ať se vám stále daří držet laťku vysoko a mít v partě instruktorů takové srdcaře."

,,Synovi je již 13. na tábor jsem už neměla potřebu jej dávat, i přesto na něj chtěl jít. Sám od sebe. Takže pro mě je tohle známka nejvyšší spokojenosti. Že vaše tábory jsou prostě TOP. A padla už otázka, zda-li by mohl jít i příští rok."