Příměstské tábory

Organizujeme příměstské tábory v Ostravě od roku 2013. Každoročně se projektu PRÁZDNINY V OSTRAVĚ účastní přes 600 dětí a to vše zajistí náš tým vedoucích, který sčítá přes 30 lidí.

Jsme tradiční poskytovatel příměstských táborů a naše tábory jsou exkluzivní v tom, že máme promyšlený a zajímavý program pro děti a na našich táborech pracují mladí lidé, které práce s dětmi zkrátka baví.

U nás si můžete vybírat z táborů lezeckých, akčních, sportovních nebo třeba i táborů s IZS. Velkou část táborů tvoří klasické příměstské tábory s celotáborovou hrou. Tábory jsou vhodné pro děti ve věku 6 - 12 let. Organizujeme i několik příměstských táborů pro předškolní děti ve věku 4 - 6 let. Máme každé léto v nabídce přes 20 turnusů.

Příměstské tábory organizujeme v Ostravě - Porubě, Ostrava - Bělském lese, Moravské Ostravě a Slezské Ostravě. 

Každoročně pečlivě připravujeme program a hlavně pravidelně školíme náš tým vedoucích a společně diskutujeme o programu. Vedoucí na táborech PRÁZDNINY V OSTRAVĚ jsou naprosto skvělí lidé.

Více informací o příměstských táborech vč. online přihlášek naleznete na stránce www.prazdninyvostrave.cz

V čem jsme odlišní?

U nás v Rozjeď se děláme věci odlišně než jinde. Věříme totiž v to, že jedině skvělý kolektiv dokáže zorganizovat pro děti nejlepší příměstský tábor. Od roku 2020 investujeme nemalé finanční prostředky do rozvoje celého týmu vedoucích. Organizujeme tradiční víkendové školení, kterého se účastní většina týmu, hrajeme vždy spoustu nových her, které pak s dětmi hrajeme na táborech. Kromě toho diskutujeme o tom, jak řešit případné problémy, které mohou nastat na táborech a absolvujeme vždy i přednášku první pomoci. Naše filozofie je taková, že děti chceme odtáhnout od moderních technologií a zabavit je klasickými hrami a soutěžemi v kolektivu děti. Dle rostoucího zájmu ze strany rodičů a počtu přihlášených dětí můžeme zhodnotit, že jsme se evidentně vydali na správnou cestu. Máme tým plný profesionálů, kteří práci s dětmi mají moc rádi!

Řekli o nás

,,Oceňuji strukturu tábora, že se chodí hodně ven, že je načasován, aby odpovídal standardní pracovní době a že je tam i celodenní výlet. Líbila se i celotáborová hra a moc mě potěšila pochvala za chování mého syna na konci, to by nebylo možné, kdyby vedoucí nebyli vstřícní a pozitivní, moc děkuji."

,,Děti to shrnuly jako: líbilo se nám všechno. Milé a kamarádské instruktorky, super výlet a celkově přístup k dětem. Já jako rodič musím také všem poděkovat. Je to náš první tábor s vámi a jsem velmi mile překvapena vašim přístupem jak instruktorů tak projektového manažera pana Fialy. Vše včas komunikováno. Určitě budeme s vámi pokračovat na dalších táborech. Ať už v Porubě, Várenské nebo na hradě. Ať se vám stále daří držet laťku vysoko a mít v partě instruktorů takové srdcaře."

,,Synovi je již 13. na tábor jsem už neměla potřebu jej dávat, i přesto na něj chtěl jít. Sám od sebe. Takže pro mě je tohle známka nejvyšší spokojenosti. Že vaše tábory jsou prostě TOP. A padla už otázka, zda-li by mohl jít i příští rok."

Projekt Prázdniny v Ostravě je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy, městského obvodu Ostrava - Jih